Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSLAMPA 1920/30-tal, Karl Himmelstos, Rosenthal, 2 ljuspunkter i botten märkt K 210 i godset samt stämplad Rosenthal, porslin samt brons, höjd ca 61 cm

Saknar del av bronsdekoration överst, bruksspår, funktionen garanteras ej

801001

2020-08-17