Axel Fridell etsningar

Axel Fridell etsningar
Axel Fridell etsningar
Axel Fridell etsningar
Axel Fridell etsningar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL FRIDELL, tre etsningar, torrnål "stående naken modell" 1929-30 blindstämplad Axel Fridell ca 19x12 cm, "Krogen II" F.f.G.K ca 17,5x23,5 cm, "Etsarateliern" synligt mått 30x19,7 cm,

Ej examinerad ur ram

801017

2020-08-30