Jason Brooks färglitografi

Jason Brooks färglitografi
Jason Brooks färglitografi

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JASON BROOKS (född 1968): Motiv med motorcykelåkande tjej, färglitografi, signerad, daterad 2012 samt numrerad 12/150, 56x81 cm

Fint skick, ej examinerad ur ram.

801033

2020-08-28