Glasvaser Italien 1 par

Glasvaser Italien 1 par
Glasvaser Italien 1 par
Glasvaser Italien 1 par
Glasvaser Italien 1 par
Glasvaser Italien 1 par
Glasvaser Italien 1 par
Glasvaser Italien 1 par
Glasvaser Italien 1 par

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GLASVASER, 8 st, varav 1 signerad Orrefors 1900-talets mitt, höjd ca 9-14 cm

Bruksslitage

801034

2020-08-17