Glasvaser Italien 1 par
Valmis
2020-08-17
801034
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
GLASVASER, 8 st, varav 1 signerad Orrefors 1900-talets mitt, höjd ca 9-14 cm
Bruksslitage