Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
BOKHYLLA, fanerad med mahogny, sengustaviansk stil, dekor av kannelyr, höjd ca 157,5, 117,5x30 cm
Omarbetat, slitage, smärre sprickor
801050
2020-08-15