Bokhylla sengustaviansk stil

Bokhylla sengustaviansk stil
Bokhylla sengustaviansk stil
Bokhylla sengustaviansk stil
Bokhylla sengustaviansk stil
Bokhylla sengustaviansk stil
Bokhylla sengustaviansk stil
Bokhylla sengustaviansk stil
Bokhylla sengustaviansk stil

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

BOKHYLLA, fanerad med mahogny, sengustaviansk stil, dekor av kannelyr, höjd ca 157,5, 117,5x30 cm

Omarbetat, slitage, smärre sprickor

801050

2020-08-15