Axel Fridell etsningar

Axel Fridell etsningar
Axel Fridell etsningar
Axel Fridell etsningar
Axel Fridell etsningar
Axel Fridell etsningar
Axel Fridell etsningar
Axel Fridell etsningar
Axel Fridell etsningar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL FRIDELL, etsningar, 4 st., "På utfärd" signerad i plåten 1934 F.f.G.K. 1947 ca 29x23 cm, "Albert and William" signerad i plåten F.f.G.K 1939 ca 24,5x16 cm, "Etsarateliern" F.f.G.K. 1943 ca 30x20 cm, "Tiggaren" signerad och märkt i plåten AF London F.f.G.K. ca 10x7,5 cm

Ej examinerad ur ram

801056

2020-08-30