Soffgrupp rokokostil Dubini mobili

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFGRUPP, 4 dlr., 1900-talets andra hälft, rokokostil, skinnklädsel, märkt Dubini mobili, bestående av: soffa (längd ca 180 cm, två fötöljer samt soffbord höjd ca 55, 116x62 cm

Smärre slitage

801066

2020-08-15