Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÅNBORD, sent 1800-tal , furu, svarvade ben, höjd ca 77 cm, diameter ca 110 cm, höjd 75

Bruksslitage

801068

2020-08-14