Grafiska blad
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BÖRJE VESLEN (1903-73) samt Börje Sandelin (1926-70), fyra litografier och en etsning, figurkompositioner, samtliga litografier signerade Veslen, tre mäter ca 29,5x22 och den fjärde 16,5x18,5 cm, etsningen "Nattvandraren" är signerad F.f.G.K BS i plåten, mäter ca 21x11,5 cm
Ej examinerade ur ram
801079
2020-08-30