Grafiska blad

Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÖRJE VESLEN (1903-73) samt Börje Sandelin (1926-70), fyra litografier och en etsning, figurkompositioner, samtliga litografier signerade Veslen, tre mäter ca 29,5x22 och den fjärde 16,5x18,5 cm, etsningen "Nattvandraren" är signerad F.f.G.K BS i plåten, mäter ca 21x11,5 cm

Ej examinerade ur ram

801079

2020-08-30