Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JERRY ROUPE (1919-1985) (samtida), abstrakt komposition, signerad samt daterad 1992, olja på duk, ca 58x73 cm
801093
2020-08-17
Gör en kostnadsfri värdering här