Skrivbord med stol England 1900-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD med STOL, 1900-tal, engelskstil, 3 lådor i sarg, uppsats med lådor samt gallerkant i mässing, skinnskiva, ben med hjultrissor, höjd ca 94, 107 x 61 cm, stol med fast dyna i skin, sitthöjd ca 46 cm

Slitage, märken, fläckar, stol något rickig

801101

2020-08-16