Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATSALSBORD, England, 1900-tal, mahognyfanér, ben med hjultrissor, 3 iläggsskivor, höjd ca 74, total längd ca 350 cm
Slitage, märken, fläckar
801102
2020-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här