Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, barock, 1700-tal, 3 bakomliggande hyllor samt 1 låda under, senare betsat trä, nycke lfinns, höjd ca 170 samt 109x49,5 cm

Bruks och åldererelaterat slitage

801105

2020-08-17