Teckningar 1800-tal

Teckningar 1800-tal
Teckningar 1800-tal
Teckningar 1800-tal
Teckningar 1800-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TECKNINGAR, 1800-talets andra hälft, fem ramade brev med handskrivna rim och handkolorerade teckningar, mäter ca 21x17, 17x21, 21x17, 21x14 samt 29x22 cm

Ej examinerade ur ram

801107

2020-08-30