Klubbat för:
950 SEK
1 000 SEK
LJUSKRONA, s.k malmkrona, barockstil, 1900-talets första hälft, höjd 75 cm.
Bruksslitage. Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
801109
2020-08-17