Ljuskrona

Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona

Klubbat för:

950 SEK

1 000 SEK

LJUSKRONA, s.k malmkrona, barockstil, 1900-talets första hälft, höjd 75 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

801109

2020-08-17