Champagnekylare
2020-08-28
801122
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHAMPAGNEKYLARE, Frankrike, 1900-talets första hälft, dekor med vindruvor och rankor, nysilver, höjd ca 23, största diameter 23 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage