Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, Frankrike, 1900-talets första hälft, dekor med vindruvor och rankor, nysilver, höjd ca 23, största diameter 23 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
801122
2020-08-28