Pendellampa

Pendellampa
Pendellampa
Pendellampa
Pendellampa
Pendellampa
Pendellampa

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, funkisstil, 1900-tal. stomme i metall med glaskupa i opakt vit glasmassa, total höjd 100 cm, glaskupans höjd ca 47, största diameter 40 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, Ej funktionstestad

801125

2020-08-28