Pendellampa
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, funkisstil, 1900-tal. stomme i metall med glaskupa i opakt vit glasmassa, total höjd 100 cm, glaskupans höjd ca 47, största diameter 40 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, Ej funktionstestad
801125
2020-08-28