Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKHYLLA, 1960-tal, teak, teakfaner´, svärtade gavlar, utdragbar skrivskiva, lådor samt skåp med bakomliggande hyllplan, höjd ca 168, 115x42 cm
Bruksspår, mindre fanérskador
801146
2020-08-17
Gör en kostnadsfri värdering här