Urnor gjutjärn ett par

Urnor gjutjärn ett par
Urnor gjutjärn ett par
Urnor gjutjärn ett par
Urnor gjutjärn ett par
Urnor gjutjärn ett par
Urnor gjutjärn ett par
Urnor gjutjärn ett par
Urnor gjutjärn ett par
Urnor gjutjärn ett par
Urnor gjutjärn ett par
Urnor gjutjärn ett par
Urnor gjutjärn ett par

Klubbat för:

4 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

URNOR 2 st, 1900-tal, sannolikt Stafsjö Bruk, gjutjärn, girlanddekor, höjd ca 38 cm, diameter 34 cm

Kuntoraportti

Bruks och åldersrelaterat slitage, rost

801150

Päivämäärä:

2020-08-17