Urnor gjutjärn ett par
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
URNOR 2 st, 1900-tal, sannolikt Stafsjö Bruk, gjutjärn, girlanddekor, höjd ca 38 cm, diameter 34 cm
Kuntoraportti
Bruks och åldersrelaterat slitage, rost
801150
Päivämäärä:
2020-08-17