Klubbat för:
3 200 SEK
3 000 SEK
URNOR 2 st, 1900-tal, sannolikt Stafsjö Bruk, gjutjärn, girlanddekor, höjd ca 38 cm, diameter 34 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, rost
801151
2020-08-17