Edward Hald Fiskgraal
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
EDWARD HALD (1883-1980), vas, Orrefors, fiskgraal, dekor av fiskar och sjöväxter i grönt underfång, signerad Orrefors Graal Nr 1554 B Edward Hald, höjd ca 12 cm
Kuntoraportti
saknar etikett, mindre repor id undersida
801152
Päivämäärä:
2020-08-17