Vägglampetter Vasateatern

Vägglampetter Vasateatern
Vägglampetter Vasateatern
Vägglampetter Vasateatern
Vägglampetter Vasateatern
Vägglampetter Vasateatern
Vägglampetter Vasateatern
Vägglampetter Vasateatern
Vägglampetter Vasateatern
Vägglampetter Vasateatern
Vägglampetter Vasateatern
Vägglampetter Vasateatern
Vägglampetter Vasateatern

Klubbat för:

6 400 SEK

8 000 SEK

VÄGGLAMPETTER, 1 par, ca 1920-tal, för el, bronserad zink, genombruten dekor i form av broskornamentik och mansmaskaroner, 2 ljuskällor, höjd ca 75 cm

PROVENIENS: Vasateatern Stockholm
Skador: Större avslag, fläckar

Större avslag, fläckar

801156

2020-08-19