Jack Levine

Jack Levine
Jack Levine
Jack Levine
Jack Levine

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JACK LEVINE, USA, (1915-2010), Utan titel, litografi, bildyta 64x50 cm, signerad med blyerts

801161

2020-08-17