Carl Einar Borgström skulptur

Carl Einar Borgström skulptur
Carl Einar Borgström skulptur
Carl Einar Borgström skulptur
Carl Einar Borgström skulptur
Carl Einar Borgström skulptur
Carl Einar Borgström skulptur
Carl Einar Borgström skulptur
Carl Einar Borgström skulptur
Carl Einar Borgström skulptur
Carl Einar Borgström skulptur
Carl Einar Borgström skulptur
Carl Einar Borgström skulptur

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL EINAR BORGSTRÖM (1914-1981): Sittande flicka, signerad CEB, patinerad metall, höjd 14 cm inklusive träsockel

Slitage

801162

2020-08-17