Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HENNING MALMSTRÖM (1890-1968) porträtt av gosse, signerad och daterad 1910, olja på duk, ca 98x49 cm
På några ställen av i kanten mot spännramen, krackelyr
801167
2020-08-17
Gör en kostnadsfri värdering här