Henning Malmström oljemålning

Henning Malmström oljemålning
Henning Malmström oljemålning
Henning Malmström oljemålning
Henning Malmström oljemålning
Henning Malmström oljemålning
Henning Malmström oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HENNING MALMSTRÖM (1890-1968) porträtt av gosse, signerad och daterad 1910, olja på duk, ca 98x49 cm

På några ställen av i kanten mot spännramen, krackelyr

801167

2020-08-17