Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD, 1960-tal, teakfanér, skåpdörrar samt lådor, centralt med skåplucka med spegelglas och belysning,höjd ca 88, 170x42, nyckel finns
Bruksslitage
801169
2020-08-17
Gör en kostnadsfri värdering här