Kamstolar rokokostil 2 st

Kamstolar rokokostil 2 st
Kamstolar rokokostil 2 st
Kamstolar rokokostil 2 st
Kamstolar rokokostil 2 st
Kamstolar rokokostil 2 st
Kamstolar rokokostil 2 st
Kamstolar rokokostil 2 st
Kamstolar rokokostil 2 st
Kamstolar rokokostil 2 st
Kamstolar rokokostil 2 st

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARMSTOLAR, ett par, 1900-tal, rokokostil, stommar i lövträ, sitsar, rygg- och armlän klädda i textil, lösa sittplymåer samt kuddar, höjd ca 90 cm, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage

801171

2020-08-17