Beppe Wolgers oljemålning

Beppe Wolgers oljemålning
Beppe Wolgers oljemålning
Beppe Wolgers oljemålning
Beppe Wolgers oljemålning
Beppe Wolgers oljemålning
Beppe Wolgers oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

3 000 SEK

BEPPE WOLGERS (1928-1986): vandrande figur i allé, signerad Beppe Wolgers samt a tergo "Avesta den 3/3-84" samt med dedikation "Till Kerstin och Sune, tänk på varandra, Bebbe Wolgers" olja på duk, ca 36x45 cm

801175

2020-08-17