Beppe Wolgers oljemålning
Klubbat för:
4 200 SEK
3 000 SEK
BEPPE WOLGERS (1928-1986): vandrande figur i allé, signerad Beppe Wolgers samt a tergo "Avesta den 3/3-84" samt med dedikation "Till Kerstin och Sune, tänk på varandra, Bebbe Wolgers" olja på duk, ca 36x45 cm
801175
2020-08-17