Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EERO KOIVISTO, matta, 1990-tal, design inspererad av "yellow cab" New York, monogramsignerad EK, ca 197x139 cm
Smärre bruksslitage, fläckar
801176
2020-08-20
Gör en kostnadsfri värdering här