Eero Koivisto matta

Eero Koivisto matta
Eero Koivisto matta
Eero Koivisto matta
Eero Koivisto matta

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EERO KOIVISTO, matta, 1990-tal, design inspererad av "yellow cab" New York, monogramsignerad EK, ca 197x139 cm

Smärre bruksslitage, fläckar

801176

2020-08-20