Eero Koivisto schäslong
Klubbat för:
9 200 SEK
3 000 SEK
EERO KOIVISTO, soffa tvåsits, prototyp efter fötöljen "Gorinko", unikt exemplar, ej i produktion, grön tygklädsel märkt Lindlöfs interiör AB, sent 1990-tal, sitthöjd ca 40 cm, djup, 70, bredd 135, höjd 69 cm
Smärre bruksslitage
801178
2020-08-17