Soffor Dux

Soffor Dux
Soffor Dux
Soffor Dux
Soffor Dux
Soffor Dux
Soffor Dux
Soffor Dux
Soffor Dux
Soffor Dux
Soffor Dux
Soffor Dux
Soffor Dux
Soffor Dux
Soffor Dux
Soffor Dux
Soffor Dux

Klubbat för:

30 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFOR, 2 st, Dux, 3 + 2-sits, 1900-talets andra hälft, lösa plymåer, etikettmärkta Dux, kromade ben, bakre ben på trissor, omklädda, klädsel i plysch, sitthöjd ca 40, längd tresitssoffa ca 195 cm, längd tvåsitssoffa 175 cm

Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, senare klädsel, extra tyg medföljer

801185

2020-08-28