Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORD, 1960-tal, teak, svängd form, 3 lådor, skåp och hyllor på framsidan, höjd ca 72, 183x80 cm
Bruksslitage
801187
2020-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här