Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, 1960-tal, teak, svängd form, 3 lådor, skåp och hyllor på framsidan, höjd ca 72, 183x80 cm

Bruksslitage

801187

2020-08-28