Glasbord 2 st

Glasbord 2 st
Glasbord 2 st
Glasbord 2 st
Glasbord 2 st
Glasbord 2 st
Glasbord 2 st
Glasbord 2 st
Glasbord 2 st

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GLASBORD 2 st, 1900-talets andra hälft, underrede i metall med mässingsfärgade detaljer, glasskiva, höjd ca 56, 62x62 cm

Bruksslitage, repor

801190

2020-08-17