Karmstol barockstil

Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil

Klubbat för:

500 SEK

1 000 SEK

KARMSTOL, 1900-talets första hälft, barockstil, ek, skurna karmavslut, sitthöjd ca 42 cm

Smärre slitage, märken

801192

2020-08-24