Rökbord

Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKBORD, 1900-talets första hälft, fanerat, skiva med intarsia under glasskiva, hyllplan, låda, skåp, höjd ca 57, 60x60 cm

Bruksslitage, fanerskador, saknar nyckel

801202

2020-08-17