Spånkorg

Spånkorg
Spånkorg
Spånkorg
Spånkorg
Spånkorg
Spånkorg
Spånkorg
Spånkorg

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

SPÅNKORG, monogramsignerad samt daterad JB 99, höjd till handtag ca 40, 32x36 cm

Smärre slitage

801203

2020-08-17