Skåp allmoge

Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, allmoge, 1800-tal, skåpdörrar, invändigt med hyllplan, höjd ca 98, 90x35 cm

ställvist kraftigt åldersrelaterat slitage, saknar lås

801207

2020-08-17