Parti koppar 9 dlr

Parti koppar 9 dlr
Parti koppar 9 dlr
Parti koppar 9 dlr
Parti koppar 9 dlr
Parti koppar 9 dlr
Parti koppar 9 dlr
Parti koppar 9 dlr
Parti koppar 9 dlr
Parti koppar 9 dlr
Parti koppar 9 dlr
Parti koppar 9 dlr
Parti koppar 9 dlr

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOPPAR, 9 dlr, bestående av:
5 kittlar/hinkar med handtag, diameter ca 26-60 cm, 4 formar, diameter ca 26-34 cm

Bruks och ålderslitage, ställvis hårt slitage, bucklor

801210

2020-08-17