Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOPPAR, 9 dlr, bestående av:
5 kittlar/hinkar med handtag, diameter ca 26-60 cm, 4 formar, diameter ca 26-34 cm
Bruks och ålderslitage, ställvis hårt slitage, bucklor
801210
2020-08-17
Gör en kostnadsfri värdering här