Stegpall
Vollendet
2020-08-17
801211
| Höchstes Gebot | 900 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
STEGPALL, 1900-talets mitt, fällbar trappdel, bemålad metall samt toppskiva i trä, höjd ca 63 cm
Bruksslitage, ställvis hårt slitage, fläckar, sprickor