Golvlampa "Big Mama" Northern Lighting
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FERRAN ESTELA OCH NEREO DELGADO, större golvlampa, "Big Mama", Northern Lighting, fot av vitlackerat trä, skärm av papper, dimmer, höjd inkl skärm ca 197, diameter ca 77 cm
Fot med viss krackelering i färgen, någon luftbubbla, smärre repor, funktion garanteras ej
801259
2020-08-19