Fåtöljer ett par

Fåtöljer ett par
Fåtöljer ett par
Fåtöljer ett par
Fåtöljer ett par
Fåtöljer ett par
Fåtöljer ett par

Klubbat för:

85 EUR

Utropspris

200 EUR

FÅTÖLJER, ett par, 1800-talets senare hälft, bredd 60 cm, sitthöjd 46 cm, total höjd 95 cm

Slitage och fanerskador

801305

2020-08-25