Klubbat för:
85 EUR
Utropspris
200 EUR
FÅTÖLJER, ett par, 1800-talets senare hälft, bredd 60 cm, sitthöjd 46 cm, total höjd 95 cm
Slitage och fanerskador
801305
2020-08-25
Gör en kostnadsfri värdering här