Klubbat för:
340 EUR
Utropspris
200 EUR
BORD, Frankrike 1900-talets början, njurformat med stenskiva, mahognyfanerat med beslag och gallerkant i mässing, låda i sargen, hyllplan, bredd 69 cm, djup 43 cm, höjd 76 cm.
Lätt slitage
801308
2020-08-25
Gör en kostnadsfri värdering här