Litet franskt bord

Litet franskt bord
Litet franskt bord
Litet franskt bord
Litet franskt bord
Litet franskt bord
Litet franskt bord

Klubbat för:

340 EUR

Utropspris

200 EUR

BORD, Frankrike 1900-talets början, njurformat med stenskiva, mahognyfanerat med beslag och gallerkant i mässing, låda i sargen, hyllplan, bredd 69 cm, djup 43 cm, höjd 76 cm.

Lätt slitage

801308

2020-08-25