Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KONRAD EKDAHL-ASKIM (1910 - 2002), "Sjö", olja på pannå, signerad och daterad 44, 40 x 50 cm.
801323
2020-08-25
Gör en kostnadsfri värdering här