Soffa och Karmstol
Klubbat för:
2 600 SEK
2 000 SEK
SOFFA, KARMSTOL , 1900-talets första hälft, bemålade vita, stoppade dynor, soffan med textil klädsel och karmstolen med fårskinn, sitthöjd ca 46, soffans längd 129 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
801360
2020-08-17