Soffa och Karmstol

Soffa och Karmstol
Soffa och Karmstol
Soffa och Karmstol
Soffa och Karmstol
Soffa och Karmstol
Soffa och Karmstol
Soffa och Karmstol
Soffa och Karmstol

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

SOFFA, KARMSTOL , 1900-talets första hälft, bemålade vita, stoppade dynor, soffan med textil klädsel och karmstolen med fårskinn, sitthöjd ca 46, soffans längd 129 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

801360

2020-08-17