Lockurna

Lockurna
Lockurna
Lockurna
Lockurna
Lockurna
Lockurna

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOCKURNA, Kina, Qingdynastin, Kangxi-stil, sent 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 25 cm

Hårspricka, visst glasyrbortfall, lagningar på lock,

801361

2020-08-25